סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

ניקוי רעלים מהגוף , הזמנה אישית בגבעתיים

ניקוי רעלים מהגוף , הזמנה לסדנה אישיתלמעוניינים להירשם לסדנת אישית לניקוי רעלים מהגוף, ניתן ליצור קשר לנייד 0546499302 או בדף  צור קשר

אני מזמינה אותך לסדנא מעשית שמטרתה ניקוי רעלים מהגוף המצטברים בו במהלך חיי היום יום ומשפיעים לרעה על בריאותנו וחיוניותינו. זו סדנא אינטימית וחוויתית בת 3 מפגשים אחת לשבוע. במהלך הסדנא נעבור תהליך של ניקוי רעלים משולב, ומיד נתחיל להרגיש טוב יותר וגם נוריד במשקל (רוצה להיפטר משומני החורף ?…).

ניקוי רעלים מהגוף הסדנה שתתן פוש לבריאותך

ניקוי רעלים מהגוף הסדנה שתתן פוש לבריאותך

להרשמה : צור קשר

זוהי ההזדמנות שלך להעניק לגוף את האהבה והכבוד המגיעים לו. בדיוק כמו שאתם עושים תחזוק תקופתי לרכב (החלפת שמנים ועוד) גם לגוף מגיע תיחזוק שוטף.

סדנת ניקוי רעלים מהגוף כוללת תמיכה אישית ומחויבות לתהליך, חשיבה חיובית , הדגמות של הכנת מיצים לניקוי, הסברים שונים על מזונות התומכים בניקוי, הדגמות של חליטות תה לניקוי, מתכונים למזונות בריאים התומכים בניקוי הגוף, הסברים על צמחי מרפא, דמיון מודרך ומדיטציה העוזרים במניעת רעלים רגשיים. 

הרבה אנשי מקצוע ומטפלים ברפואה הטבעית מחשיבים את נושא ניקוי הרעלים מהגוף ככלי העוצמתי ביותר לשם מניעת מחלות וכן להרגיש ולהראות חיוני/ת יותר. לכן חשוב לי להסביר לך איך השיטה ניקוי הרעלים עובדת ומדוע שיטה זו בטוחה ויעילה.

 מדוע בכלל יש צורך בתהליך ניקוי רעלים מהגוף ?

בכל יום גופנו נחשף לרעלים חיצוניים (למשל, כאשר אנחנו נחשפים לאוויר מזוהם, מזון מתועש וקלוקל) וגם רעלים פנימיים כתוצאה מתהליכי עיכול שונים וחילוף חומרים.
אם המערכת החיסונית איתנה וחזקה ואיברי סילוק הפסולת והרעלים מתפקדים בצורה המיטבית (איברים כגון מע' העיכול, כליות והעור) אזי הגוף יכול להתמודד ולהפריש את אותם החומרים. 
מכל מקום, מסיבות שונות הגוף לעיתים מתקשה בפינוי רעלים אלו מהגוף. אם נוצרת בגוף כמות רעלים רבה יותר מזו שהגוף מסוגל לפנות ,יכול להיווצר מצב של "toxicity" (רעילות). 
זוהי למעשה הסיבה לכך שנחוש בסימפטומים ואפילו מחלות כגון : עייפות/תשישות, רמת אנרגיה נמוכה, אלרגיה, תופעות בעור (פריחה, גרד ועקצוץ), קושי בריכוז, חוסר נוחות במערכת העיכול, תסמונת המעי הרגיז, ארטריטיס (דלקות פרקים) ועוד.

אגב,לנוחיותך, בסוף הדף קיים שאלון להערכה עצמית של הצורך בביצוע תהליך ניקוי רעלים מהגוף אצלך. עם סיום מילוי השאלון
תקבל/י תשובה מידית על מצבך והצורך בניקוי רעלים מהגוף.

 

מדוע שיטה זו ייחודית משיטות אחרות למטרת ניקוי רעלים מהגוף ואיך היא עובדת?

השיטה הנטורופתית לביצוע ניקוי רעלים מהגוף ייחודית ושונה מתוכניות אחרות כיוון שזו תוכנית ידידותית, הדרגתית ולא מעיקה, כך שכל אחד יכול לעמוד בה. בשיטה זו אתה מנקה את חייך… ואפילו חווים את החוויה של ירידה  במשקל

התוכנית בסדנא מחולקת לשלושה שלבים : מהשלב הראשון השטחי יותר, ועד לשלב השלישי שהוא העמוק ביותר. הרעיון של השיטה הוא לא לאמץ תוכנית לניקוי רעלים קיצונית במתכונת של צומות קצרים אשר בסופם חוזרים להרגלי אכילה גרועים. תוכנית זו של ניקוי הגוף מרעלים מהווה בסיס לאורח חיים בריא .

התהליך הינו הדרגתי : בכל שלב משתמשים באמצעי ניקוז שונים לפינוי וניקוי הרעלים הכוללים תזונה בעלת תכונות ניקוי רעלים מהגוף, שתיית מיצים שונים, צמחי מרפא ותוספי תזונה, ארומתרפיה, עיסויים בנקודות לחיצה, ודמיון מודרך/ מדיטציה.

בכל שלב בסדנא ,כל אחד מעריך באמצעות כלי מדיד את השיפור שחל במצבו ביחס לשלב הקודם וכן יבצע הערכה כל שלב לגבי היכולת לכבוש את התאווה להשתוקק למאכלים שונים.  
זוהי אם כן, שיטה הוליסטית המבצעת ניקוי רעלים לגוף וגם לתודעה ולנפש. אין צורך לקחת חופשה מהעבודה והחיים, אתה עושים זאת מידי יום במשך שלושה שבועות. 

 איחוליי, סיימת את הסדנה ומה עכשיו ? 

אומנם סיימת את סדנת ניקוי רעלים מהגוף , אך אל לך לשקוט על השמרים ולנוח על זרי הדפנה. זוהי רק ההתחלה לחיים בריאים יותר ולהראות טוב ורזה יותר. בסדנא קיבלת כלים חשובים הנחוצים להמשך חיים בריאים וכעת חשוב להטמיע ולהעמיק וליישם את הידע ולצאת לדרך של חיים בריאים יותר ,מתוך מודעות והבנה כי אנו אחראים לגופנו ובריאותינו.

למעוניינים (רשות ולא חובה) מתקיים גם מפגש רביעי כיצד ליישם עקרונות לחיים בריאים יותר לאחר הסדנה.

 זכור/י : זוהי ההזדמנות שלך לתת לגוף את האהבה והכבוד המגיעים לו. 

 להרשמה : צור קשר

 הסבר לגבי השאלון

האם את/ה זקוק/ה לביצוע תהליך ניקוי רעלים מהגוף ?

תוכל/י לקבל הערכה מהירה על מצבך על ידי מילוי שאלון להערכה עצמית לגבי הצורך שלך  בביצוע ניקוי רעלים מהגוף . בשאלון 16 שאלות ולאחר מילויו תקבל/י תשובה מיידית על מצבך והצורך שלך בניקוי רעלים.

השאלון נועד להערכה איכותית בלבד ולא כמותית. בכל שאלה ספציפית מומלץ כמובן להתייעץ עם נטורופת מומחה.

שאלון ממוחשב

 מאמר של מיכל לזרוביץ בנושא ניקוי רעלים באתר דוקטורס

נכתב ע"י מיכל לזרוביץ   google+

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com