סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

אלרגיה בעור ובכלל – טיפול באלרגיה טבעי מנטורופתית מומחית

אלרגיה בעור טיפול באלרגיה טבעי מנטורופתית מומחית

אלרגיה בעור ובכלל היא רגישות יתר לגופים זרים אשר באופן רגיל אינם מזיקים אך גורמים ליצירת תגובה אלימה באנשים הסובלים מבעיית אלרגיות.

במקרה של אלרגיה בעור הגוף מפריש היסטמינים שהם מתווכי הדלקת או האלרגיה. ההתייחסות לבעיית אלרגיה בעור ובכלל ברפואה הטבעית היא כי הגוף עושה מאמצים לסלק את הפולש שאיננו מתאים לגוף. התגובות לבעיית אלרגיה בעור ובכלל הן בעיקר בעור ומתבטאות בצורת פריחה, אקזמות, דלקת עור ממגע, אורטיקריה ועוד.

 אם את/ה מעוניין/ת בתהליך טיפול באלרגיה טבעי ובסיבת בעיית האלרגיה וגם בסימפטומים צור קשר

טיפול באלרגיה בעור בשיטה טבעית

טיפול טבעי באלרגיה בעור אצל תינוק

 החומרים האלרגנים עשויים להיות כל דבר, החל ממאכלים שונים עובר דרך אבק ועד לאבקת צמחים שונים. כל הנ"ל עלולים לגרום לתופעות עוריות. 

בתהליך האבחון ,בדיקה וטיפול באלרגיה בעור ובכלל בקליניקה הנטורופתית , מתבצעת בדיקת אלרגיה ובמהלכה מנסים להבין את הסיבה האמיתית של לבעיית האלרגיה ולא רק טיפול בסימפטומים של האלרגיה.
שיטות טבעיות של טיפול באלרגיה בעור ובכלל

אלרגיה בעור אצל מבוגר - טיפול טבעי

כך למשל אם האבחנה היא כי האלרגיה בעור בכלל נובעת כתוצאה מאלרגיה למזונות מסויימים אזי טיפול באלרגיה יתבצע בהתאם לאבחנה זו.

אך מצד שני אם יתגלה למשל כי הסיבה לאלרגיה הינה תסמונת המעי הדליף (תסמונת אשר בה קיימים "חורים" בתוך המעי ודרכו עוברים חלקיקי מזון גדולים מידי שלא נעכלו, דבר היכול לגרום לבעיית אלרגיה) אזי המהלך של טיפול באלרגיה יתמקד בחיזוק מערכת העיכול ותהליכי הספיגה.
טיפול הטבעי באלרגיה בעור בקליניקה הנטורופתית מתבצע באופן אישי וכולל התאמת תזונה אנטי אלרגנית המחזקת את מערכת החיסון, שימוש בתוספי תזונה אשר מסייעים במניעת אלרגיות וכן מסייעים לתהליך העיכול במידה ויש צורך בכך.
כך למשל, תוסף תזונה הנקרא אנזימי עיכול עוזר בפירוק המזון למולקולות קטנות יותר וכך אנחנו מונעים את המצב בו יש מולקולות מזון גדולות אשר נחשבות כגורם אלרגני וגורמות ל"חורים" בתוך המעי (או יותר נכון לתסמונת המע הדליף ,אשר מטופל במסגרת טיפול בקנדידה ).
כמו כן במהלך טיפול באלרגיה שמים דגש על שימוש בתוספים אשר מטרתם למנוע תהליכים אלרגנים והנחשבים כאנטי היסטמינים טבעיים.
בדרך כלל קיימת גם התאמה אישית במהלך טיפול באלרגיה באמצעות שימוש בצמחי מרפא המזינים את בלוטת האדרנל ואת המערכת החיסונית וכן טיפול בצמחי מרפא המפחיתים תהליכים דלקתיים הנגרמים על ידי תגובות אלרגיות. טיפול באלרגיה טבעי כזה ,כולל שילוב תכשירי עור אורגניים למריחה חיצונית על מנת להקל על העקצוץ והחלמת העור.

 המהלך של טיפול באלרגיה בעור ובכלל מותאם באופן אישי לאחר ביצוע האבחון ובדיקת האלרגיה.

 טיפ להקלה ולטיפול בבעיות אלרגיה בעור : להתרחץ במי ים בגלל התכונה המרפאת של מי המלח אשר מאד מקלים על העיקצוץ, על הדלקת ובכלל על גירוי הנגרם מצורות שונות של דרמטיטיס כולל אקזמה.

 נכתב ע"י מיכל לזרוביץ   google+

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com