סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

אכול לפי קשתית העין

אירידיולוגיה פירושה תורת האבחון לפי קשתית של העין.
מדובר בשיטת אבחון ברפואה משלימה הבוחנת את מצב בריאותו של האדם דרך הסתכלות בקשתית העין.
כלומר, הצבעים והסימנים בקשתית יכולים לרמז כי משהוא איננו תקין בגוף עוד לפני שמופיעים סימנים המעידים על המצאות המחלה.
חשוב לציין כי אירידיולוגיה מאבחנת חולשות תורשתיות או נרכשות.

היכולת של האירדולוגיה מתבטאת בגילוי מוקדם של החולשות הפנימיות והגנטיות או חולשות נרכשות שפיתחנו כתוצאה מאורח חיים לא נכון והמטרה היא לחשוף ולגלות את השינויים ברקמות הגוף עוד לפני שהרקמה תתנוון ותגיע למצב הנקרא "מחלה".
במילים אחרות אחת המטרות העיקריות של האירידיולוגיה היא לטפל באופן מניעתי!!

בבדיקה אירדולוגית ניתן לקבל תוך זמן קצר תמונה כללית על הקונסטיטוציה (הנטייה) הבסיסית של האדם.
התבוננות במפה זו והסימנים הנמצאים במיקומים השונים מאפשרים לראות מה קורה באיברים השונים, לזהות בעיות שונות שכבר קיימות בגוף והיכן יש חולשות, נזקים וחסרים, נטייה למחלות שיכולות להתפתח בעתיד (ללא צורך בפלישה לגוף) ובהתאם לכך לטפל ולחזק.

כאשר מזהים חולשות מולדות או נרכשות, יש להתאים טיפול מונע ולהדריך לאורח חיים מתאים לפי המצב. כך למשל אדם אשר הקונסטיטוציה שלו המטוגנית (עיין חומה עם מרקם קטיפתי ולעיתים נראה טבעות בקשתית העין וסימני רדי סולריס דבר שמעיד על מתח וסטרס ועומס רעלנים בגוף). הבעיה העיקרית של קונסטיטוציה זו קשורה לחולשת כבד גנטית, מע' עצבים רגישה, ומע' דם שנחשבת צמיגה וסמיכה דבר העשוי להוביל לבעיות לב ובעיות במחזור הדם, כולסטרול גבוה, בעיות בעור, תלונות במע' העיכול וכיס מרה.

לכן חשוב שהתזונה תתמוך בכבד על ידי מזונות כדוגמת אלו המכילים ויטמיןC  כגון פלפל, ברוקולי, גויבה, פטרוזיליה, אננס, תותים, רוזהיפ, כרוב גולמי וכרוב ניצנים.
כמו כן גם מזונות המכילים ויטמיני B לצורך הרגעת מע' העצבים (כגון ירקות מעלים ירוקים, ביצים, קטניות, אגוזים וזרעונים, נבטים, אלפלפא, דגנים מלאים, בשר אורגני, עוף, דגים, שמרים ואבוקדו). מאחר ואנשים אלו עשויים לפתח אבני מרה מומלץ לתת להם כמניעה שתיית שמן זית+מיץ לימון ובנוסף אכילת תפוחים יכולה לעזור.

בקונסטיטוציה זו גם מומלץ לאכול סלמון, טונה וסרדינים אשר מכילים אומגה 3 אשר ידועה ביכולתה להוריד רמות כולסטרול וטריגליצרידים והתוצאה תהיה דם פחות צמיג.
כדי לתמוך בבעיות העור האופייניות להם, יש לדאוג כי מערכת העיכול תהיה עשירה בפלורה ידידותית (יוגורט, קוטג') ומזון עשיר באבץ (דגנים מלאים, זרעוני חמניות, צדפות, בשר עגל, שרימפס, הרינג, ג'ינג'ר) וכן הלאה.
כך שאם נדע לתמוך בצרכים הייחודים של הקונסטיטוציה של כל אחד מאיתנו ניתן יהיה להאט את המחלות או אפילו למנוע אותן.

יותר מכך, על ידי התאמת תוכנית תזונתית בהתאם לחולשות הגנטיות ניתן יהיה לטפל בשורשן של הבעיות הבריאותיות ואפילו לשמור על משקל תקין. לכן זוהי טעות להמליץ על תזונה אחידה לכל האנשים כי כל אחד מאיתנו שונה.
זוהי הסיבה כי תזונה מסוימת יעילה לאדם מסוים ולאחר לא תועיל. הקונסטיטוציה הגנטית של העין עוזרת לנו להבין מהם צרכי הגוף.

באירידולוגיה אנחנו מתייחסים למספר קונסטיטוציות גנטיות ולכל אחת מהן נתאים תוכנית תזונתית שונה, תוספי תזונה שונים, צמחי מרפא שונים אשר יתמכו בבריאות אופטימלית.

כל אחד מאיתנו הוא ייחודי וזקוק לצרכים תזונתיים שונים, מיכל לזרוביץ תתאים לך תזונה אישית על פי קשתית העין אשר מונעת סטרס מיותר על חילוף החומרים שלך, מאכלים העוזרים לגוף לשמור על בריאותו וכמובן טיפול תזונתי אשר מגדיל את הרכיבים התזונתיים במזון.

התחל עוד היום את הצעד שלך בדרך לשינוי אורח החיים.

 

נכתב ע"י מיכל לזרוביץ   google+

 

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com