סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

ירידה במשקל באורח טבעי והוליסטי – שיטת מיכל ליופי של משקל

המוטו הוא: ירידה במשקל , להראות טוב, להראות טבעי להראות הכי במיטבי.  ירידה במשקל בשיטה הוליסטית וטבעית.

את השיטה תוכלו ללמוד בפגישות אישיות.  צור קשר 
 

ירידה במשקל ללא דיאטה

 

להיראות טוב פירושו לייף סטייל נכון.   
ב'שיטת מיכל ליופי של משקל' לא תקבלו עוד דיאטה 'מיוחדת' למטרת ירידה במשקל, לא תספרו קלוריות ובטח לא תעלו על המשקל 10 פעמים ביום…בשיטת מיכל ליופי של משקל אנחנו עובדים על הגורם מספר אחד להשמנת יתר, שלא תמיד נעים להודות בו – אכילת יתר בלתי מבוקרת. בשיטת מיכל ליופי של משקל אנו גורמים לשינוי בחשיבה ובהתנהגות התזונתית שלנו ומתאימים אותם לאורח החיים והמציאות האינדיבידואלית של כל אחד.

בעולם שבו אנחנו חיים, שהאוכל כל כך זמין, שמירה על המשקל מצריכה מאמץ מודע לאכול פחות, אבל לא פחות חשוב לדעת מה לאכול ומה לא לאכול. המוח שלנו מכריח אותנו לאכול. המוח שלנו הוא זה שמכתיב את ההתנהגות.

כולנו כבר שמענו על הרזיה מהירה,סוגי דיאטות שונות, כולנו חווינו אותן על בשרינו… הצלחנו לרדת במשקל אבל לא הצלחנו להתמיד. להיפך, בסיום התהליך החזרנו חזרה את כל הקילוגרמים בריבית. שמירה על משקל אידיאלי הוא אתגר לא קטן. בתקשורת ובפרסומות אנחנו מותקפים עם שלל דיאטות חדשות וטרנדיות, משקאות להרזיה, גלולות הרזיה והכל כדי להשיג תוצאות מהירות, בבחינת יש מאין. וכבר נאמר "אם זה נשמע טוב מידי להיות אמיתי, זה כנראה לא אמיתי". אל תבזבז/י את זמנך בחיפוש אחר תוכנית הרזיה מהירה, כי במוקדם או מאוחר תבין/י שאין קיצורי דרך וגם אין ארוחות חינם.

במרבית הדיאטות הללו נוצר לחץ למטרת הרזיה מהירה. לרוב לא מתרחש שום שינוי אמיתי בהתנהגות ובחשיבה התזונתית שלנו לשליטה בתגובה לרעב, ולכן מרבית הדיאטות האלו מועדות לכישלון חרוץ.
צריך להגדיר את המטרה. האם המטרה שלכם היא הרזיה מהירה או להשיל את מספר הקילוגרמים הבודדים שתמיד חלמתם ולא בשיטת האקורדיון ? האם המטרה הינה ירידה במשקל ולאחר מכן לשמור על עור מתוח ולא נפול ? בטוחני כי התשובה היא כן !! 
אם ברצונכם לחיות חיים בריאים יותר, להרגיש טוב עם גופכם – הצטרפו לסדנא אישית לשם ירידה במשקל ללא דיאטה "שיטת מיכל ליופי של משקלצור קשר

שיטת מיכל ליופי של משקל ללא דיאטה מועברת בסדנא בת 3 מפגשים, כל מפגש בן שעה וחצי. בשיטתה של מיכל תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות לאורך זמן על ידי הבנה ובידוד הגורמים לאכילת יתר לא מבוקרת והשמנה. שיטת מיכל תסייע לכם להשגת ירידה במשקל באמצעות אימוץ אורח חיים בריא המותאם לכל אחד אינדיבידואלית והכי חשוב  – ראש פתוח ומוכנות לשינוי אמיתי.

הרקע  לפיתוח שיטה זו הוא בטיפול באמצעות תזונה הטבעית בה נעזרים לקוחותיי. יותר ויותר אנשים אשר נעזרו בטיפוליי דיווחו על תחושה טובה יותר וכן ירידה במשקל בצורה הדרגתית ולא הרזיה מהירה. כך נולד הרעיון לאמץ את הדרך הנטורופתית כאמצעי למטרת ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין. צור קשר

על ייחודה של השיטה:

שיטת מיכל ליופי של משקל בתחום הנטורופתיה כוללת דרכים יעילות וטבעיות לשמירה על משקל תקין עם ירידה במשקל ללא דיאטה ולא הרזיה מהירה, השגת עור פנים מוצק ומניעת קמטים ודלדול העור (בעקבות הורדה במשקל), שיפור גוון העור ושיפור התחושה הפנימית למראה קורן יותר.

ירידה במשקל בשיטה טבעית

איך נבצע ירידה במשקל הוליסטית בשיטת מיכל ליופי של משקל? פשוט מאד, ב- 6 צעדים הכוללים:

צעד ראשון – ניקוי רעלים מהגוף. 
רעלים יש לנו בכל מקום : באוויר שאנחנו נושמים, במזון שאנחנו אוכלים, תהליכים שונים בגוף, רעלים רגשיים ועוד. בשלב ראשון של ניקוי רעלים מהגוף נתחיל בניקוי ארון האוכל ממזון מתועש ומזון לא בריא, לאחר מכן נעבור לניקוי המעי.

צעד שני – הבנה איך הגוף שלך עובד.
בהבנה כיצד הגוף שלך עובד תבין איך האוכל שאתה אוכל תורם לעליית המשקל. בשלב זה תלמד על הרגלי לייף בריאים לשמירת משקל גוף יציב.

צעד שלישי – כן, כן, פעילות גופנית.
אז נגמרו התירוצים, ותכניס לרוטינה היומית פעילות גופנית כדי לשמור כי המטבוליזם (=חילוף החומרים) יעבוד על מנת לשרוף את המשקל העודף והשומנים הבלתי רצויים בגופך.

צעד רביעי – להשתמש בצמחי מרפא במקום במזון.

יותר ויותר אנשים אוכלים כדי להקל על כאב רגשי או ריקנות. קיימים צמחים אשר עוזרים לאיזון מצב הרוח והרגשה בריאה. וזוהי דוגמא מצוינת לכך שנטורופת טוב מחפש את הסיבה או השורש לבעיה מאחורי הסימפטום. מה שחשוב להבין מאיפה חוסר הסיפוק או  היעדר האושר נובע וכיצד לרפא את הבעיה האמיתית. יש צמחים אשר תומכים במצבים אלו.

צעד חמישי – החלפת משקאות קלים וקפאין במים איכותיים ותה של צמחי מרפא.

מים איכותיים אכן פיתרון מצוין אך גם חליטות תה ירוק. 

צעד שישי – אכילת אוכל ביתי

אוכל ביתי בריא יותר, את/ה יודע/ת מה הוכנס פנימה.

 

בשיטת מיכל תלמדו כיצד לשלוט בדחף לאכילה ולהשתחרר מכל התירוצים לאכילה רגשית, כיצד להאיץ את חילוף החומרים שלכם באופן טבעי והכי חשוב, כיצד לשנות את ההתייחסות שלכם לאוכל אחת ולתמיד. בשיטה זו תלמדו איך לפתח הרגלי אכילה וחשיבה שיבטיחו את מטרותיכם.

תלמדו גם על אכילה ורגשות, זיהוי פרדיגמות אישיות, יצירתיות בחשיבה ודרכים להשגת המטרות, תהליכי שינוי ופריצת דרך, אחריות ומחוייבות לתהליך, העצמה וחיזוק כוחות פנימיים, נקודות שבירה, וכמובן עקרונות התזונה הבריאה (70/30): מיותר, רצוי  ואסור.

התהליך הוא חוויתי ומשלב שיטות גוף – נפש. השיטה כוללת גם שימוש בשיטות הורדת מתח וסטרס (מדיטציה ודימיון מודרך), עבודת נשימה, דטוקס (ניקוי רעלים), שימוש בצמחי מרפא התומכים בהורדה במשקל ומגבירי קצב חילוף חומרים, שימוש בפרחי באך לצורך תמיכה רגשית,  שימוש בארומתרפיה ושימוש בשיטת הלחיצות לשחרור חסימות אנרגטיות (אקופרשר).

אתם תשילו לא רק קילוגרמים – אתם תשילו שנים מגילכם ותראו צעירים וחיוניים יותר.

התזונה הבריאה מותאמת לכל אחד על פי אבחון אישי, הכולל אבחון לפי קשתית העין (אירידולוגיה) וכן על סמך העדפותייך והרגלי חייך. התאמת התזונה לפי קשתית העין למעוניינים בלבד.

בדרך זו תלמדו להאמין בגופכם, לאכול כאשר אתם באמת רעבים ולהתגבר על אכילה רגשית (לאכול במודע), להתגבר על דחף לזלילה, וכן לאכול מה שאתם רוצים ויחד עם זאת להנות מכל ביס…

יש לזכור כי תהליך ירידה במשקל מוצלח איננו תלוי בתרופות פלא ובדיאטות כלשהן ,אלא בשינוי ושליטה על אורח החיים שלנו.

התכשירים הטבעיים נועדו לתמוך בתהליך, אך אינם תחליף לשינוי הנדרש באורח החיים. אם חשוב לך איך אתה נראה, מבחינה אסטתית וגם מבחינה בריאותית צור קשר.

לקריאת מאמר של מיכל אשר פורסם באתר דוקטורס " הרזיה טבעית – להקשיב לגוף" לחץ כאן

רוצים לדעת עוד על השמנה כאילו שלא ידעתם….? לחצו כאן

קישור לתוכנית ברדיו ת"א – על פירות וירקות ותועלתם לבריאותנו

לקריאה מעיתון לאישה "מה לאכול כדי להיות יפה"

קישור לכתבה על הטוב, הרע וזה שמוטל בספק

 

נכתב ע"י מיכל לזרוביץ, ד"ר לנטורופתיה ורפואה טבעית    google+


 

 

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com