סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

תוספי תזונה

דיון בתוכנית פוליטיקה בערוץ 1 בנושא תוספי תזונה


תוספי תזונה – האם הכרח המציאות?
גופנו משול לבית חרושת מתוחכם. בית חרושת זה מעכל חומרים מזינים על מנת לבנות, לתקן ולייצר מחדשאת כל הרקמות בגופנו. ללא המרכיבים התזונתיים הללו, תאי הגוף היו מפסיקים לתפקד ומתים. התוצאה, הרס של האיברים ומערכות השונות בגופנו והזדמנות פז של מחלות להיכנס פנימה לגוף. ללא תהליך האכילה לא יכול להתרחש תהליך של עיכול, ספיגה, זרימת דם, ניצול של מרכיבי התזונה וכמובן גם דטוקסיפיקציה (ניקוי רעלים מהגוף).
בכל תוכנית תזונתית יש צורך לבסס הרגלי תזונה נכונה.
בכל מקרה, החלמה ממחלה מחייבת יותר מאשר תזונה נכונה. טיפול תזונתי מבוסס על התאמת תוכנית לצרכים האישיים שלך – הדבר כולל שינויים בתזונה ובהרגלי החיים וכמובן גם תוספי תזונה לשמירה על הבריאות וחידוש רקמות אשר ניזוקו כתוצאה ממחלות.

נשאלת השאלה מדוע לא ניתן להסתפק רק בתזונה ויש צורך גם בתוספי תזונה?
התזונה שלנו אכן מכילה מרכיבים תזונתיים כגון חלבונים, ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן ועוד. אך יש לתגבר את גופנו עם תוספי תזונה על מנת לתמוך בדרישות הגוף ובתפקודו.
היה אפשר להשיג את הדרישות התזונתיות שלנו רק מהמזון במידה והיינו חיים בעולם אידיאלי. עולם שללא זיהום, סטרס ומתח, עישון, מזון טרי וללא חומרים משמרים וצבעי מאכל, קרקע אשר מספקת את כל המינרלים למזון מן הצומח כולל לפירות והירקות. מסתבר כי דבר זה איננו אפשרי בחיים המודרניים.
בעולם האמיתי שלנו אנחנו חשופים לכימיקלים במזון, כולל צבעי מאכל, חומרים משמרים ועוד.
הפירות והירקות גדלים באדמה שאיננה נקיים ממזהמים, מעבר לכך האדמה של היום איננה מכילה את כל המינרלים שאנחנו זקוקים להם אלא רק את אותם המינרלים שהצמחים זקוקים לצורך גדילתם.  בנוסף, על מנת שהירקות והפירות "יראו טוב" מרססים אותם עם חומרים כימיים מזיקים, למזונות מוסיפים כימיקלים שונים כדוגמת צבעי מאכל שיראו צבעוניים יותר והמדענים עסוקים כיום בשינוי ההרכב הגנטי של המזון שלנו.
לסיכום – איכות המזון של ימינו בסכנה אם אנחנו נמשיך לחיות בסגנון החיים הזה. הדבר משפיע על בריאות גופנו ויוצר עומס של הרעלנים על איברי הסילוק שאמורים לסלק את הרעלנים מהגוף.
בחיינו, הרווים סטרס ומתח אנחנו מרבים להשתמש במזון מהיר, מתועש עם תאריכי תפוגה ארוכים. כמעט ואיננו אוכלים אוכל טרי ובריא. הרי ברור כי בצורה כזו לא ניתן לשמור על בריאותנו.

מדוע אנחנו זקוקים לויטמינים ומינרלים/ תוספי תזונה?
אצל רובנו התזונה חסרה במרכיבים איכותיים, בגלל שאנחנו ניזונים מתזונה החסרה במרכיבים תזונתיים.
כל אחד מאיתנו נולד עם תכונות גנטיות מסויימות וכל אחד מאיתנו מתחיל את החיים עם מספר איברים חלשים יותר בגופו.
לזה אנחנו קוראים "הקונסטיטוציה הגנטית של הקשתית" שלנו. כתוצאה מבדיקה בקשתית העין ניתן לדעת אילו בעיות קיימות וכיצד ניתן לפצות על חולשות אלו. על ידי תכנון של טיפול תזונתי בהתאמה אישית שמטרתו בין השאר לחזק את האיברים החלשים בגופו של כל אחד מאיתנו, ניתן למנוע הופעת מחלות בעתיד. כלומר, טיפול תזונתי על פי הקונסטיטוציה הגנטית של קשתית העין הכוללת תזונה ותוספי תזונה  חיוני לחיזוק וטיפול בגוף ולמניעת מחלות!!!

האם באמת עובד הטיפול התזונתי באמצעות תוספי התזונה?
כאשר משתמשים בטיפול התזונתי על פי האבחון בקשתית העין, אנחנו מאפשרים לאיברי הגוף לעבור תהליך החלמה טבעי וכן תהליך של סילוק רעלנים, אך יותר מכך, ניתן להבחין בסימני החלמה בתוך קשתית העין.
על מנת להשיג בריאות אמיתית, אנחנו חייבים לאפשר לגופנו "לשחרר" החוצה מחלות שהיו "מדוכאות" בתוכנו זמן רב. השחרור הזה נקרא "משבר החלמה" והוא מופיע על פני השטח באופן אקוטי מספר ימים לאחר שהתחלנו את התהליך הטיפולי.
רק כאשר הגוף מנקה עצמו מרעלנים, מצב הבריאות ישתפר. הטיפול התזונתי מאיץ את תהליך הריפוי ומאפשר לגוף "לתקן" עצמו.
הטיפול התזונתי איננו מסווה את הסימפטומים של המחלה אלא מספק את אבני הבניין לגוף, כך שהגוף ירפא עצמו באופן טבעי.
באמצעות הכלי האבחוני של האירידולוגיה, הטיפול התזונתי  הוא בעל ערך רב ערך למניעה וריפוי של מחלות שונות המטרידות את העולם המודרני.

תוספי תזונה כדאי שינתנו על ידי מטפל מוסמך המכיר את מצבך הבריאותי, במידה והנך מעוניין בהתאמה אישית של תוספי תזונה בהתאם למצבך.

לקריאה נוספת

האם לזרוק את הויטמינים? מאמר שפורסם באתר NRG

נכתב ע"י מיכל לזרוביץ   google+

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com