סדנת תרגילי פנים הבאה תתקיים ביום ד , 23/10/13 בשעה 18:30 בערב בגבעתיים. ...קרא עוד
הזמנה לסדנה אישית לניקוי רעלים (דטוקס) מהגוף והנשמה - שלושה מפגשים. ...קרא עוד
סדנת קוסמטיקה טבעית, צמחית וארומתרפית נפתחת ב-27/10/13 לנוחיותכם יתקיים קורס ערב ובוקר. ...קרא עוד
קורס אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) נפתח בחודש אוקטובר 2013. ...קרא עוד

טיפ טבעי!

מיובשים אבל בריאים - הכל על פירות יבשים
למה שלא תקרא את הטיפ הבא


להמשך קריאה >>

רישום לרשימת תפוצה

רשימת התפוצה נועדה לקבל מידע, טיפים בריאותיים ומאמרים. איננו מעבירים את פרטי המייל שלכם לאף גורם אחר

ניקוי רעלים מהגוף והנשמה

ניקוי רעלים מהגוף – הזמנה אישית

אני מזמינה אותך לסדנא מעשית ואישית שמטרתה ניקוי רעלים מהגוף (דטוקס) המצטברים בו במהלך חיי היום יום ומשפיעים לרעה על בריאותנו וחיוניותינו. זו סדנא אינטימית וחוויתית בת 3 מפגשים של 3 שעות אחת לשבוע . במהלך הסדנא נעבור תהליך של ניקוי רעלים משולב וייחודי, ומיד תתחיל/י להרגיש טוב יותר וגם תבצע/י ירידה במשקל (לכבוד החגים הקיץ הקרב …).

סדנת ניקוי רעלים הקרובה היא בהישג ידך, כל אשר צריך הוא ליצור קשר 

להרשמה : צור קשר

סדנת ניקוי רעלים מהגוף בנטורופתיה

סדנת ניקוי רעלים מהגוף מיכל לזרוביץ

זוהי ההזדמנות שלך לתת לגוף את האהבה והכבוד המגיעים לו.

סדנת ניקוי רעלים כוללת תמיכה אישית ומחויבות לתהליך, חשיבה חיובית , הסברים של הכנת מיצים לניקוי, הסברים שונים על מזונות התומכים בניקוי, הדגמות של חליטות תה לניקוי, מתכונים למזונות בריאים התומכים בניקוי הגוף, הסברים על צמחי מרפא, דמיון מודרך ומדיטציה העוזרים במניעת רעלים רגשיים. 

הרבה אנשי מקצוע ומטפלים בנטורופתיה ורפואה הטבעית מחשיבים את תהליך ניקוי רעלים מהגוף ככלי העצמתי ביותר למניעת מחלות והגברת החיוניות של הגוף. לכן חשוב לי להסביר לך איך שיטת ניקוי רעלים עובדת ומדוע היא בטוחה ויעילה.

 מדוע יש צורך בניקוי רעלים מהגוף ?

בכל יום גופנו נחשף לרעלים חיצוניים (למשל, כאשר אנחנו נחשפים לאוויר מזוהם, מזון מתועש וקלוקל) וגם רעלים פנימיים כתוצאה מתהליכי עיכול שונים וחילוף חומרים.
אם מערכת החיסונית איתנה וחזקה ואיברי סילוק הפסולת והרעלים מתפקדים בצורה המיטבית (איברים כגון מע' העיכול, כליות והעור) אזי הגוף יכול להתמודד ולהפריש את אותם החומרים. 
מכל מקום, מסיבות שונות הגוף מתקשה בפינוי רעלים אלו מהגוף. אם נוצרים בגוף כמות רעלים רבה יותר מזו שהגוף מסוגל לפנות יכול להיווצר מצב של "toxicity" (רעילות). 
זוהי הסיבה לכך שנחוש סימפטומים ואפילו מחלות כגון: עייפות, רמת אנרגיה נמוכה, קושי בריכוז, חוסר נוחות במע' העיכול, תסמונת המעי הרגיז, ארטריטיס (דלקות פרקים) ועוד.

לנוחיותך, בסוף הדף קיים שאלון להערכה עצמית של הצורך בתהליך של ניקוי רעלים מהגוף אצלך. לאחר מילוי השאלון 
תקבל/י תשובה מידית על מצבך והצורך שלך בניקוי רעלים מהגוף.

 

למה שיטה זו של ניקוי רעלים הינה ייחודית ושונה מתוכניות ניקוי אחרות ואיך היא עובדת?

שיטה זו לניקוי רעלים הינה ייחודית כי זו תוכנית ידידותית, הדרגתית ולא מעיקה כך שכל אחד יכול לעמוד בה. בשיטה זו אתה מנקה את חייך…ואפילו יורדים במשקל…

התוכנית בסדנא מחולקת לשלושה שלבים : מהשלב הראשון השטחי יותר, ועד לשלב השלישי שהוא העמוק ביותר. הרעיון של השיטה הוא לא לאמץ תוכנית לניקוי רעלים קיצונית במתכונת של צומות קצרים אשר בסופם חוזרים להרגלי אכילה גרועים. תוכנית זו של ניקוי הגוף מרעלים מהווה בסיס לאורח חיים בריא.

התהליך הוא הדרגתי: בכל שלב משתמשים באמצעי ניקוז שונים לפינוי הרעלים הכוללים תזונה בעלת תכונות ניקוי רעלים מהגוף, שתיית מיצים שונים, טיפול בצמחי מרפא ותוספי תזונה, ארומתרפיה, עיסויים בנקודות לחיצה, ודמיון מודרך/ מדיטציה.

בכל שלב בסדנא את/ה מעריך/ה באמצעות כלי מדיד את השיפור שחל במצבך ביחס לשלב הקודם וכן תבוצע הערכה כל שלב לגבי היכולת לכבוש את התאווה להשתוקק למאכלים שונים.  
זוהי אם כן, שיטה הוליסטית המבצעת ניקוי רעלים לגוף, לתודעה ולנפש. אין צורך לקחת חופשה מהעבודה והחיים, אתה עושים זאת מידי יום במשך 3 שבועות. 

 איחוליי, סיימת את הסדנה ומה עכשיו ? 

אומנם סיימת את הסדנה של ניקוי הגוף מרעלים, אך אל לך לשקוט על השמרים ולנוח על זרי הדפנה. זוהי רק ההתחלה לחיים בריאים יותר ולהראות טוב ורזה יותר. בסדנא קיבלת כלים חשובים הנחוצים להמשך חיים בריאים וכעת חשוב להטמיע ולהעמיק את הידע ולצאת לדרך של חיים בריאים מתוך מודעות והבנה כי אנו אחראים לגופנו ובריאותינו.

למעוניינים (רשות ולא חובה) מפגש רביעי כיצד ליישם עקרונות לחיים בריאים יותר לאחר הסדנה.

 זכורזוהי ההזדמנות שלך לתת לגוף את האהבה והכבוד המגיעים לו. 

 להרשמה : צור קשר

 הסבר לגבי השאלון

האם את/ה זקוק/ה לתהליך ניקוי רעלים מהגוף ?

תוכל/י לקבל הערכה מהירה על מצבך ע"י מילוי שאלון להערכה עצמית לגבי הצורך בניקוי רעלים. בשאלון 16 שאלות ולאחר מילויו תקבל/י תשובה מיידית על מצבך והצורך בניקוי רעלים.

השאלון נועד להערכה איכותית בלבד ולא כמותית. בכל שאלה ספציפית מומלץ כמובן להתייעץ עם נטורופת מומחה.

שאלון ממוחשב

 

 מאמר של מיכל לזרוביץ בתחום ניקוי רעלים באתר דוקטורס

 

נכתב ע"י מיכל לזרוביץ   google+

 

 

Linkedin Facebook Twitter Email Pinterest Plusoneצרו קשר עם מיכל - 054-6499302 | דוא"ל: michal@ginko-natural.com